Новини

Асоціація вітає нового учасника - Nordgaz Furnizare з Молдови!

Громадська спілка "Асоціація постачальників енергоресурсів" вітає нового учасника - постачальника природного газу та електроенергії Nordgaz Furnizare SRL (Республіка Молдова)!

Nordgaz Furnizare - це незалежний постачальник, який має ліцензії на постачання енергоресурсів на всій території Республіки Молдова для всіх категорій споживачів за вільними нерегульованими цінами.

"Ми сподіваємось, що досвід українських постачальників газу та електроенергії з лібералізації енергетичних ринків допоможе Nordgaz Furnizare удосконалити ринкові механізми взаємодії постачальників та споживачів у Молдові, розвивати чесну і прозору конкуренцію постачальників", - зауважив перший заступник голови правління Асоціації Євгеній Нацвін-Степанов.

Нагадаємо, Асоціація була започаткована у червні 2020 року, її діяльність спрямована на створення в Україні конкурентних ринків природного газу та електроенергії, побудованих на захисті інтересів споживачів та чесній і прозорій конкуренції, впровадженні ринкових механізмів доступу до енергетичних ресурсів.