Новини

На Київщині провели чемпіонат з кантрі-кросу України, щоб зібрати кошти для ЗСУ

Асоціація виступила спонсором благодійних змагань

10 вересня 2022 року пройшов другий етап чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів на Київщині. Асоціація постачальників енергоресурсів виступила одним зі спонсорів змагань. Головна мета цьогорічних змагань на квадроциклах — благодійний збір коштів на потреби ЗСУ.

“Попри війну, ми продовжуємо підтримувати українських спортсменів. Адже саме такі події підживлюють драйвом учасників і надихають й надалі активно підтримувати країну у тилу — щодня працюючи на економічному фронті”, — зазначив Артем Компан, Голова правління Асоціації постачальників енергоресурсів. 


За його словами, цього року організатори, спонсори та партнери прийняли рішення усі благодійні внески за участь у змаганні направити на підтримку українських військових. Завдяки цьому спортсмени з різних куточків України не лише боролися за звання чемпіона, але й завдяки своїй участі долучилися до підтримки ЗСУ, що протягом останнього тижня героїчно звільняють від окупації міста та села на Сході та Півдні країни. 

Змагання були присвячені дню фізичної культури та спорту в Україні. Чемпіонат проводився в умовах воєнного стану без глядачів і з обмеженою кількістю учасників.